Loading...

Оголошено місто-господар Євробачення-2017. За право проведення конкурсу змагалися Київ, Одеса і Дніпро

Пісенний конкурс Євробачення-2017 пройде в Києві, в міжнародному виставковому центрі на Лівому березі. Про це сьогодні на брифінгу повідомив глава Національної телекомпанії Зураб Аласанія.
Київ має досвід організації та проведення цього конкурсу – в 2005 році в столичному Палаці спорту відбувся ювілейний 50-й конкурс Євробачення. Право проводити його було отримано після того, як в 2004 році співачка Руслана посіла перше місце в Туреччині з піснею “Wild Dances”.

Вже привітав киян з перемогою президент України Петро Порошенко. “Вітаємо і бажаємо киянам провести захід на найвищому рівні!”, – Написав він на своїй сторінці в Facebook.

Традиційно Євробачення проходить в середині травня, точні дати оголошуються за кілька місяців до початку конкурсу.

Після перемоги української співачки Джамали на Євробаченні 2016 з піснею “+1944”, присвяченій депортації кримськотатарського народу, був оголошений конкурс серед українських міст на право проведення Євробачення-2017. Заявки подали Львів, Київ, Одеса, Дніпро, Харків і Херсон.
22 липня в фінал конкурсу вийшли Київ, Одеса і Дніпро.

Організатори кілька переносили оголошення міста-господаря Євробачення-2017: спочатку планувалося визначити переможця до 1 серпня, потім до Дня Незалежності, потім був скасований брифінг, анонсований на 25 серпня.
Глава Національної телекомпанії Зураб Аласанія (телекомпанія займається організацією конкурсу) пояснив затримку у визначенні міста-господаря конкурсу проблемами в організації. За його словами, робоча група організаційного комітету взяла тайм-аут – на уточнення і спільну доопрацювання позицій з містами.
Кабмін виділив Державному комітету телебачення і радіомовлення 450 млн грн з резервного фонду на проведення Євробачення-2017.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *