Вечір ультиматумів: імпічмент президенту за 5 днів та прибирання «хламу» мітингувальників

Вчора мітинг під Радою, який почався ще 17 жовтня, продовжився. Весь день пройшов відносно спокійно, суттєвих сутичок не було, хоча стріляниною встиг відзначитися лідер ОУН. Проте надвечір представники Руху «Визволення» з позивними «Кaтaна», «Хoртиця», «Мeч» і «Мачeте» висунули жорсткий ультиматум прeзиденту й парламенту. Про це повідомляє  УП.

Зокрема, мітингувальники висунули 2 конкретні вимоги: щоб протягом п’яти днів до Ради внесли законопроекти про імпічмент і Антикорупційний суд. Також були 3 доволі абстрактні вимоги, без будь-якої конкретики: позбавити олігархів влади, притягнути до відповідальності злочинців і зрадників та встановити однакові правила для всіх.

Цю позицію на своїй сторінці у Фейсбук також ретранслював один із засновників «Визволення» нардеп Єгор Соболєв.

«Це лише перші потрібні кроки. Вирішили не зупинятися до досягнення трьох цілей: позбавлення влади всіх олігархів, покарання всіх зрадників та топ-корупціонерів, встановлення неминучості дії законів. З такими хлопцями все має вийти», – зазначив депутат.

Як відомо, акція «Всеукраїнський збір» за велику політичну реформу розпочалася під стінами Верховної Ради у вівторок, 17 жовтня. Її учасники вимагають ухвалити закони про скасування депутатської недоторканності, створення Антикорупційного суду і зміни виборчого законодавства.

У свою чергу член президентської фракції, перший заступник голови парламенту Ірина Геращенко висунула зустрічний ультиматум Соболєву, а саме:

«Мій ультиматум Соболєву .

Протягом п’яти робочих днів :

1. Сплатити суму зламаних у ВР мікрофонів. Можна з грошей, виділених на  «акції протесту». Це державне майно і до нього треба ставитися краще , ніж до свого особистого. Неважливо, хто псує держмайно – корупціонери чи антикорупціонери, покривати збитки державі мають і ті, й інші.

2. Зняти з себе Державний прапор і перестати використовувати його як плащ гладіатора з дитячих коміксів чи банний рушник.

3. Негайно прибрати Маріїнський парк і дати можливість киянам і гостям столиці насолодитися золотою осінью в найкращому київському парку.

4. Негайно прибрати свій хлам з проїжджої частини і розблокувати рух автомобілів в місті, яке потерпає від корок.

5. Взяти публічну відповідальність на себе і своїх подєльніков з фракції за редути і цирк , влаштований ними взимку на Донбасі , які нанесли збитки українському бюджету в розмірі 1% ВВП на 2017 рік і відтермінували звільнення заручників.

Інших учасників цього лицедійства я в минулому житті не знала (Єгор колись був дуже хорошим економічним журналістом, я його шанувала і читала). Тому до інших учасників цирку в мене запитань і ультиматумів немає. Всі єврооптимісти, які тіпа відмежувалися- поводяться як завжди, спочатку влаштовують провокацію, потім в кущі. Так було завжди, остання ганьба на кордоні, де шматували наших прикордонників, в вони тіпа не при чьому. Да, єдине, було б класно, щоб Альона Шкрум пострімила з табора пікетчіків, там такі перли можна позаписувати, куди там історії з «козлами» . Але оптимісти, й особливо оптімістки- це ніжні Мальвіни, вони тільки зі сцен виступають, народ і намети – це для Буратін. Не для них…..

Захоплююся витримкою Нацполіції.

Р. S. Також в мене ультиматум до Самопомочі- вгамуйте своїх депутатів , в вас же там жорстка дисципліна. І дайте Києву нормально працювати наступний тиждень, без заблокованої центральної вулиці і без загадженого вашою першою п’ятіркою парку (семенченко і Соболєв – це перша п’ятірка. Самопомочі, найкращі з найращих, прости Господи). Депутата Наталю Веселову, яка бореться за переселенців, Самопоміч вишвирнула з фракції цього тижня . А дії цих двох, які тероризують Київ – мовчить і підтримує .

PP. SS. Як треба, за годину зберу під цим ультиматумом 150 підписів – для солідності і зєркальності, так би мовити».

Свій ультиматум Геращенко також опублікувала у Фейсбук і дала на виконання 5 днів.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *