ДБР завершило розслідування вбивства Кирила Тлявова

Обвинувальні акти підготують всім чотирьом підозрюваним

ДБР завершило розслідування вбивства Кирила Тлявова

Державне бюро розслідувань (ДБР) завершило розслідування вбивства Кирила Тлявова, п’ятирічного хлопчика з Переяслава. Про це в Telegram повідомив директор ДБР Роман Труба.

За його словами, сторона звинувачення визнала зібрані докази достатніми для складання обвинувальних актів. Звинувачення пред’являть всім чотирьом учасникам інциденту.

“Підозрювані ознайомляться з матеріалами кримінального провадження, після чого обвинувальні акти будуть направлені до суду. Там виберуть покарання для цих осіб. Вірю, воно буде справедливим”, – додав Труба.

Нагадаємо, в жовтні повідомлялося, що слідчі так і не знайшли зброю, з якої було вбито 5-річний Кирилка Тлявова.

ДБР завершило розслідування вбивства Кирила Тлявова

Інспектору поліції оголошено підозру у вбивстві, вчиненому через необережність. Окрім цього всім чотирьом учасникам оголошено остаточні підозри в грубому порушенні громадського порядку, вчиненому групою осіб з використанням вогнепальної зброї, а також в зберіганні вогнепальної зброї та боєприпасів.

Учасниками злочину були троє дорослих осіб, двоє з них правоохоронці (інспектор і поліцейський). Та ще один учасник (четвертий) – неповнолітній, 16-річний син поліцейського.

Як повідомляється, інспектору Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУ Нацполіціі в Київській області повідомлено про підозру у вбивстві Кирила Тлявова, скоєному з необережності. Серед всіх фігурантів справи єдиним підозрюваним, якому оголосили підозру у вбивстві з необережності, є колишній інспектор поліції Іван Приходько.

Крім того, інспектору і поліцейському Переяслав-Хмельницького відділу поліції, цивільній особі і неповнолітньому громадянину – повідомлено про підозри:

в грубому порушенні громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю, вчинене групою осіб, із застосуванням вогнепальної зброї (ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України);

зберіганні вогнепальної зброї і бойових припасів без передбаченого законом дозволу (ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України).

Як зазначили в ДБР, з 1 червня слідчими і процесуальними керівниками проведені:

53 допитм свідків і підозрюваних;

більше 66 негласних слідчих (розшукових) дій;

більше 10 оглядів ділянок місцевості, в тому числі за участю фахівця в області балістики з використанням металошукача, а також фахівця геодезиста;

більше 10 слідчих експериментів;

отримані і проаналізовані записи з камер відеоспостереження, розташованих в Переяславі;

більше 20 експертиз (судово-медичні, балістичні, молекулярно-генетичні, дактилоскопічні, судово-психологічні, ситуативних обставин і т.д.), з яких 6 комплексні.

Вбивство хлопчика сталося 31 травня в Переяславі. Двоє п’яних поліцейських вирішили постріляти по банках, в результаті нещасного випадку смертельне поранення отримала дитина, яка знаходився неподалік.