Loading...

Технології Рудольфа Бреусс. Сік, що вбиває РАК!

Сенс технології Рудольфа Бреусс в тому, щоб позбавити ракові клітини цукру і інших потрібних їм поживних речовин, але при цьому підтримувати життєздатність здорових клітин.

Австрієць Рудольф Бреусс присвятив все життя пошукам ліків від раку. Існуючі препарати його не влаштовували ні ефективністю, ні наявністю важких побічних ефектів.

Але до кінця життя він, здається, домігся, чого хотів: він розробив формулу ідеального овочевого соку, який стимулює імунну систему і фактично змушує її атакувати ракові клітини.

І що цікаво, цей сік довів свою ефективність. Ще за життя Бреусс перевірив свою розробку на 45 тис. хворих на рак. Ефективність – майже 100-відсоткова.

Австрієць написав з приводу цих ліків цілу книгу – її перевели на 7 мов.

У ній він також розповів про те, що розробив спеціальну дієту, яка триває всього 42 дні. Сенс – в тому, щоб весь цей час не їсти нічого, крім його овочевого соку і чаю.  Щоб позбавити ракові клітини цукру і інших потрібних їм поживних речовин, але при цьому підтримувати життєздатність здорових клітин.

Крім того, обіцяється, що після такої дієти загальний стан організму покращиться в рази.

Ось як приготувати цей чарівний овочевий еліксир:

Інгредієнти:
Цукрові буряки – 55%;
Морква – 20%;
Корінь селери – 20%;
Картопля – 3%;
Редис – 2%

У відсотках вказані пропорції.

Пити можете стільки, скільки хочете. Головне – не вживайте в цей час цукру, м’яса, а краще – взагалі обмежтеся тільки цим соком  і якщо немає можливості, овочами, які входять до його складу.

Не тільки для хворих.

Буряк багатий антиоксидантами, вітамінами С, В1, В2 і В6. У ньому також міститься фолієва кислота, калій, фосфор, магній, кальцій, натрій, залізо, цинк. Саме тому цей овоч вважається одним з найбільш корисних.

Але головне: там міститься «бетаціани» (до речі, саме через них вона такого пурпурного кольору). Багато досліджень підтвердили, що буряк – ефективний засіб в боротьбі з раком і лейкемією.

Бетаїн – це така амінокислота, яка має потужні протиракові властивості: просто руйнує клітини пухлинної тканини. Вона ефективно пригнічує всі запальні процеси в організмі, має антиоксидантну дію.

До речі, вагітним жінкам цей сік теж дуже корисний: містить високий рівень фолієвої кислоти. А ще він стимулює функції печінки і жовчного міхура, позбавляє від закрепів і головних болів, вирішує проблеми зі шкірою і дозволяє з меншим болем справлятися з менструальними спазмами.

Загалом, буряк – справжня лікарська панацея, яка повинна стати невід’ємною частиною вашого щоденного раціону. А сік – кращий спосіб вживати його. Якщо, звичайно, ви не любите червоний борщ.

Поради від Рудольфа Бройса

Під час лікування не можна нічого їсти, тільки пити соки і відповідні настої.

Кількість випитих соків регулюється, виходячи з почуття голоду, але вона не повинна перевищувати півлітра в день (чим вона менше, тим краще).

Найкраще лікуватися самостійно приготовленими соками, якщо є в розпорядженні екологічно чисті овочі.

Овочі пропускаються через соковижималку, потім сік проціджують через тонке сито або через тканину, оскільки в чверті літра соку ще залишається столова ложка волокон. Ці волокна, по-перше, погано засвоюються, по-друге – служили б харчуванням для ракової пухлини.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *