«Нова Пошта» на Київщині: вже більше 300 відділень

Компанія «Нова Пошта», лідер експрес-доставки на ринку України, в 2019 році робить акцент на розвитку мережі. І якщо в інші роки відділення відкривалися переважно у мегаполісах і обласних центрах, то цього року оператор активно розширюється в селах. «З початку року ми відкрили вже більше 1200 відділень по всій Україні. Здебільшого у невеличких містах та селах. Навіщо ми це робимо? Бо хочемо, щоб кожен міг отримати бажані товари. Нова Пошта допомагає розвиватися бізнесу і об’єднує людей по всій країні», – коментує Олександр Бульба, директор «Нова Пошта».

Дуже активно розвивається мережа «Нова Пошта» на Київщині, на сьогодні в області працює вже більше 300 відділень. Лише за липень відкрилося 38 нових відділень, більшість з них – у Переяслав-Хмельницькому, Макарівському та Вишгородському районах.

Щоб отримувати посилки було не лише зручно, але й швидко, компанія постійно інвестує гроші в інфраструктуру. Так, у травні був відкритий Хмельницький інноваційний термінал (ХІТ) – сортувальний центр, який здатен обробляти 8,5 тис. посилок на годину. Всього за перше півріччя «Нова Пошта» доставила майже 100 млн посилок, а кількість відділень по всій країні перевищила 4 200.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *