Loading...

Татусеві доньки: Дарина Тягнибок рекламує партію батька, а Настя Ложкіна вступила до Лондонської школи економіки

Борис Ложкін платить за навчання дочки близько 550 000 грн на рік

По всьому Києву зараз висять бігборди з нагоди 25-ї річниці ВО “Свобода”. На них “Країна” побачила дочку лідера партії – Дарину Тягнибок. Саме вона з жовто-блакитним прапором позує на тлі гасла “Є свобода – буде Україна!”

Старша дочка політика Ярина-Марія нещодавно вийшла заміж і народила Тягнибоку внучку. Син Гордій вчиться на юридичному факультеті Києво-Могилянської академії і живе в Києві. Він часто відвідує мітинги і акції під Верховною Радою.

А ось 21-річна Дарина-Богдана – творча особистість. Вона займається графікою і пару років тому розробила дизайн і намалювала логотип для студентської “Свободи”. Дівчина навчалася у Львівській національній академії мистецтв.

Дочка Ложкіна – в Лондоні

Анастасія Ложкіна, дочка екс-глави АП, а зараз позаштатного радника президента – цієї осені пішла на перший курс Лондонської школи економіки і політичний наук (LSE). Про це вона повідомила на своїй сторінці в соціальній мережі.

У підрозділі Лондонського університету, де вчиться Настя, зараз здобуває освіту близько 9000 студентів з різних країн. За час існування LSE її випускники 13 раз удостоювалися честі, ставати Нобелівськими лауреатами, 5 з них в економічній сфері. Тут знаходиться найбільша бібліотека в світі з суспільних наук. Лондонська школа економіки має декількома готелями-гуртожитками для студентів.

Залежно від факультету рік навчання тут стартує від 550 000 грн. А проживання в кампусі коштує від 300 000 до 440 000 долл на рік.

Нагадаємо, що до надходження, Настя вже жила в Великобританії і вчилася в Університетський коледж Лондона (UCL), який успішно закінчила.

Як писала вже “Країна”, діти багатьох політиків вчаться в Англії, зокрема дочка прем’єра Гройсмана вчиться в коледжі за 1 млн. Грн в рік, Річард, син міністра фінансів Олександра Данилюка гризе граніт науки в Коледжі Св. Марії в місті Вінчестер, а Міша , молодший син президента – в британському “Конкорд коледжі” (Concord College), що в містечку Шрусбері.

 

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *