Генпрокуратура провела обшуки у відомстві Ситника. НАБУ відкоментувало

Сьогодні, 5 серпня, до Національного антикорупційного бюро приїхала слідчо-оперативна група Генеральної прокуратури. Про це пише “ТСН”

Слідчі пред’явили рішення суду щодо проведення обшуку.

Підставою стало розслідування про незаконне прослуховування співробітниками НАБУ телефонних розмов. Чиї саме розмови прослуховували – не уточнюється. Оскільки НАБУ не пускає слідчих, на місце подій викликали силовиків – спецпідрозділ “Альфа”.

До речі, Антикорупційне бюро перевіряє інформацію ЗМІ про маєтки цивільної дружини колишнього генпрокурора Віктора Шокіна. Про це повідомляють “Українські новини”, посилаючись на відповідь НАБУ.

“На даний момент інформацію перевіряють із залученням інформаційно-аналітичних підрозділів Національного бюро з метою встановлення ознак кримінальних правопорушень у діях вказаної людини”, – йдеться у відповіді.

***

Клопотання про примусову доставку до суду народного депутата Олександра Онищенка готує Національне антикорупційне бюро України. Про це заявила прес-секретар НАБУ Світлана Олифір.

«Тепер ми можемо звертатися до суду з клопотанням про примусове приведення. Цим будуть займатися детективи. Причин, за якими не з’явилися адвокати, ми не знаємо … Як тільки ми отримаємо постанову суду про примусовий привід, детективи зможуть оголошувати Онищенко в український, а потім в міжнародний розшук », – сказала вона.

Онищенко сьогодні знову не з’явився на допит в НАБУ. Не прийшли також і його адвокати.

У НАБУ заявили, що точне місце перебування Онищенко не знають і додали, що поки він може вільно пересуватися по світу.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *