Loading...

Ситуація з українським громадянством Саакашвілі: з’явилося роз’яснення від влади

Екс-губернатора Одеської області Михайла Саакашвілі позбавили українського громадянства.

Екс-президента Грузії і колишнього главу Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі позбавили громадянства України.

Як передає ТСН, цю інформацію вже підтвердили в Державній міграційній службі.

У відомстві пояснили, що такий крок було зроблено на основі п.2 ст.19 Закону Про громадянство, а саме – “на підставі неправдивих даних, зазначених в анкеті”.

Зокрема, в документах, які Саакашвілі заповнював перед отриманням українського громадянства, він вказав, що не перебуває під слідством в Україні або за її межами, в той час, як на території Грузії колишній президент був заочно заарештований.

Рішення щодо екс-голови Одеської ОДА прийняла Комісія з питань громадянства за запитом народного депутата Андрія Лозового.

Колишній президент Грузії Міхеіл Саакашвілі отримав громадянство України 29 травня 2015 року з формулюванням “як особа, прийняття якої до громадянства становить державний інтерес України”.

30 травня його було представлено як нового голову Одеської ОДА.

Осінню 2015 року у Саакашвілі був конфлікт з прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком, олігархом Ігорем Коломойським та у грудні – з міністром МВС Арсеном Аваковим.

7 листопада 2016 року Міхеіл Саакашвілі повідомив про своє рішення подати у відставку з посади голови Одеської ОДА. 9 листопада його було офіційно звільнено. Серед причин своєї відставки Саакашвілі назвав закриття Центру адмінпослуг в Одесі, саботаж центральної влади при призначенні голів райдержадміністрацій та підтримку “кланів, родом з 90-х”. Також під час виступу він вперше порівняв Порошенка з екс-президентом Віктором Януковичем.

Після відставки Саакашвілі критикував чинну владу.

А так прокоментував подію Давид Сакварелідзе

ду!?

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *