Loading...

Ситуація з корупцією погіршилася

Україна опинилася на ­першому місці за рівнем корупції серед 41 країни Європи, Близького Сходу, Індії й Африки. Рейтинг склали в аудиторській компанії “Ернст енд Янг”.

— Україні необхідно рішуче боротися з корупцією. Попри створення нових антикорупційних інститутів, конкретних результатів поки що не досягли, — каже на початку квітня перший заступник директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду Девід Ліптон, 63 роки.

“Після створення­ ­Національного ­антикорупційного бюро ситуація з корупцією погіршилася. І це можна було передбачити, — пише у “Фейс­буку” журналіст 51-річний Володимир Бойко. — Ще позаторік зазначав, що так станеться. Адже органи влади в Україні перейшли під оруду злочинних угруповань. Бо скасували нагляд за дотриманням законності в публічно-правовій сфері. Раніше це робила прокуратура. Неефективно, але робила. Скасувати такий нагляд вимагали активісти “Реанімаційного пакету реформ” і “Демальянсу”. В результаті ситуація щодо боротьби з корупцією погіршилася. Оскільки Україна — типова феодальна держава з нерозподіленими гілками влади.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *