Мати взятого у полон російського військового на Донбасі зробила заяву про його службу в армії

Мати російського військового Віктора Агєєва, якого українські військові взяли у полон на Донбасі, Світлана підтвердила, що її син є кадровим військовим збройних сил РФ і не звільнявся з лав армії.

 Про це вона заявила у зверненні до Алтайського відділення партії «Яблуко» з проханням допомогти з’ясувати долю сина
За словами Світлани Агеєвої, її син поїхав 18 березня за контракту служити у м. Батайск, в одну з частин Ростовської області.

«Звідти він кілька разів дзвонив, з частотою раз на тиждень. Останній раз дзвонив 30 травня з номера <…>. При цьому він нічого не говорив, що збирається розривати контракт», – повідомила мати російського військового.

Вона також стверджує, що її син, Віктор Агєєв, був задоволений новою службою і навіть прислав наказ про присвоєння чергового військового звання єфрейтор. «Наказ № 866 від 4.05.2017 р» – уточнила вона номер документа.

Нагадаємо,  у Міноборони РФ заявили, що захоплений в полон в Луганській області росіянин Віктор Агєєв в минулому році «звільнився в запас».

Додамо, що розвідник Віктор Агєєв 1995 року народження потрапив до полону 24 червня в районі села Жолобок Слов’яносербського району Луганської області унаслідок зіткнення бійців 93-ї окремої механізованої бригади і так званої «розвідгрупи 4-ї механізованої бригади 2-го армійського корпусу» самопроголошеної «ЛНР».

Вчора, 29 червня військовослужбовці передали Службі безпеки України (СБУ) громадянина Росії, який був затриманий після бойового зіткнення біля села Жолобок (Луганська область).