Loading...

25-річна прокурор Оболонського району Києва полюбляє хвалитися своїм життям у соцмережах

Олена Бобіта має Porsche Cayenne 2011 випуску, а також Volkswagen Tiguan 2013 року, придбані за дуже  великими “знижками”.
Активісти центру протидії корупції на сторінці організації в Facebook вказали невідповідність зарплати і доходів робітниці прокуратури з її рівнем життя.

Згідно з декларацією, 25 річна Олена Бобіта володіє чотирма квартирами в Луганську, Рівному та Києві.

Що цікаво, за даними звіту про доходи нерухомість прокурора в окупованому місті не впала в ціні, а ось в столиці – значно подешевшала. Так, куплена в 2013-му квартира площею 138 квадратних метрів, обійшлася прокурору в 3 мільйони 159 тисяч гривень. Ціна ж її на даний момент становить 1 мільйон 179 тисяч 744 гривні.

Крім того, в минулому році Бобіта стала власницею розкішного Volkswagen Tiguan 2013 року, який при ринковій вартості в півмільйона був куплений, згідно зі звітом, за 150 тисяч.

“Додайте до цього Porsche Cayenne 2011 року, регулярний відпочинок на Домінікані і в Єгипті і отримаєте потртрет” ідеального “прокурора І це при річній зарплаті в 75 тисяч грн і бідному як церковна миша чоловікові-прокурору.”, – Прокоментували декларацію Бобіта активісти ЦПК.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *