Синоптики розповіли про погоду в березні: дощі й мокрий сніг

Погода в Україні в березні принесе перепади температури повітря, похолодання з “мінусами” будуть чергуватися з потеплінням, при цьому перший місяць весни буде досить щедрим на опади. Такий прогноз дав заступник директора Укргідрометцентру Анатолій Прокопенко в коментарі “Сегодня”.

За його словами, середньомісячна температура в березні очікується близько 0 … +6 градусів.

“Середня кількість опадів складе 26-50 мм, в гірських районах – 40-85 мм. Це 90-100% норми”, – зазначив фахівець.

Так, синоптики впевнені, що серйозних морозів в березні не передбачається, однак нічні мінусові температури все ж будуть.

Як заявив директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда, прихід весни – це перехід середньодобової температури в стійкому режимі через 0 градусів у бік підвищення.

“Можна говорити про те, що зима якщо і повернеться, то це будуть дуже короткострокові прояви”, – висловився він і додав, що весна в Україні вже майже стартувала.

Згідно з довгостроковим прогнозом синоптиків Gismeteo, березень в Україні буде переважно “мокрим”, і на початку місяця в багатьох областях почнеться сезон дощів. Нічні морози залишаться в кожному другому регіоні, але в цілому вдень очікується комфортна погода, і період потепління намічається на 4-5 числа, а також у другій половині місяця.

Прогноз погоди в Києві у березні

У Києві в березні температура повітря в денний час в середньому очікується близько +3 … +5 градусів. Дощі і іноді дощі зі снігом пройдуть з 1-го по 12-е число і відновляться з 20-го числа.

https://www.facebook.com/ukrgmc.official/posts/2833394083578838