Loading...

Стало відомо, як одіозні регіонали заважали зміцнювати кордон з Росією

Одіозні українські політики, які згодом закінчили свою політичну кар’єру у лавах Партії регіонів, активно заважали демаркації і перекриття україно-російського кордону.

Про це заявив екс-заступник глави Державної прикордонної служби України Павло Шишолін у коментарі “Апострофу”.

“Коли Росія була дружньою державою, нам не дозволяли робити багато речей на кордоні хоча б для того, щоб скоротити кількість незаконних мігрантів та порушень, контрабандного переміщення вантажів. Свого часу, близько 10 років тому, коли Микола Азаров був народним депутатом, а Олександр Єфремов – головою Луганської ОДА, ми в Луганській області почали робити рови для того, щоб автомобілі не перетинали кордон, а в стороні від лінії кордону встановлювали дротяні загородження. Як тільки ми провели перші інженерні заходи, у Раді Азаров підняв крик, що ми відгороджуємося від братнього народу, і нас таврували як відсторонених людей в державі “, – розповів Шишолін.

Він зазначив, що на кордоні з Росією вже давно потрібно було створювати певну систему інженерних споруд для забезпечення надійної охорони кордону.

“Це однозначно. Всі заходи, які проходять на кордоні, лунають із боку політики держави. А назви “Стіна”, “Європейський вал”- це все для краси. Це піар-проекти і змагання, хто краще назве”, – додав Шишолін.

 

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *