Loading...

Ребрендинг «ДемАльянсу»: Найєм анонсував створення нової партії

З’їзд оновленої партії, на якому будуть затверджені новий статут і програмні документи партії, відбудеться 9 липня 2016 року. Про це народний депутат від БПП Мустафа Найєм написав в Facebook, повідомляє charter97.org.

«Я звертаюся до однодумців і близьким по духу і цінностям моїх читачів, яких би я хотів бачити своїми партнерами і соратниками. Я прекрасно усвідомлюю ваше розчарування політиками і політикою. Це не вина нашого покоління, а наслідок двох десятиліть системної дискредитації політики як частини суспільного життя і необхідного інструменту управління державою.

Так, ми всі, і громадянське суспільство в першу чергу дало поштовх Майдану. Але політична система і система державного управління як і раніше хвора недугами, якими страждала всі попередні двадцять п’ять років. З тією лише різницею, що чинити опір їм стали трішки більше, а єдиний осередок інфекції змінився множинними ерозіями.

Ми можемо ще довго чортихатися, плюватися і зневажати політиків і політику, але людство не придумало інших інструментів – суб’єктами політичного життя є партії, а не оптимісти, групки реформаторів і цивільні платформи.

Півтора роки тому, на перших позачергових виборах нам не залишили вибору: коротка кампанія, відсутність ресурсів, досвіду і відповідного законодавства не дозволили інституціоналізувати сили Майдану і взяти повноцінну участь в політичній боротьбі. Нам потрібно було пройти цей етап, щоб отримати свій досвід. Сьогодні ми вирішили об’єднати наші зусилля.

Нова політична сила буде створена на основі партії «ДемАльянс». 9 липня 2016 року відбудеться з’їзд оновленої партії, на якому будуть затверджені новий статут і програмні документи партії. Там же будуть узгоджені всі питання щодо ребрендингу.

Дата публічної презентації ідеології і програмних цілей буде оголошена за результатами з’їзду. На даний момент рамковим документом є раніше опублікований Маніфест групи «Реформи ма ють буті справжнімі». З усіх питань співпраці та участі в створенні спільних документів і роботи в команді в цілому звертайтеся до найближчої організацію партії.

Окремо хотілося б чесно і відкрито сказати про наших однодумців, які об’єдналися в інші команди. Так, у нас є розбіжності, але вони стосуються швидше підходів, а не цілей. Безумовно, такий поділ зусиль неправильно і неефективно. Мені здається, наше покоління було свідком достатньої кількості розчарувань, щоб перервати нарешті це замкнене коло старою українською традицією гетьманщини і взаємного знищення. Це хвороби дитинства. Тому ми були і залишаємося відкритими до будь-якого формату переговорів, співпраці та вироблення спільних підходів та правил для об’єднання.

Шлях буде складним, але я вірю, ні, я ЗНАЮ, що ми переможемо. І навіть раніше, ніж сподіваються наші прихильники, і набагато раніше, ніж побоюються наші вороги », – написав він.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *