Новий військовий скандал навколо Пашинського сколихнув всю Україну

Хвалені Пашинським бронетранспортери зроблені з заліза яке не витримує, навіть удару кувалдою, не те щоб ворожого сучасного озброєння, передає Корупція.Інфо 

Пашинський з подільниками бронетанкового заводу наживалися на виготовленні бракованої бронетехніки, піддаючи солдат ВСУ смертельній небезпеці.

Про це в своїй статті пише Дмитро Менделєєв.

«Ці «Кулібіни» використовували для виготовлення корпусів БТР сталь не призначену для кулестійкості, яка не була передбачена конструкторською документацією», – вказує автор.

При цьому, з листа гендиректора ДК «Укроборонпром» Романа Романова на ім’я президента від 27.06.2017, присвяченого взаємодії між держконцерном і Міноборони, повідомляється, що «Укроборонпром» вимагає від військового відомства не застосовувати на випробуваннях бронестійкості бронетранспортерів боєприпаси з посиленими енергетичними характеристиками.

Як стало відомо, замовлення на дані бронетранспортери лобіював глава комітету ВРУ з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський.

Джерела кажуть, що Сергій Пашинський добре обізнаний по бракованих БТРах і брав участь у відмиванні грошей на даному держ. замовленні.

Таким чином, піддаючи солдат ВСУ смертельній небезпеки, Сергій Пашинський з подільниками поділили близько 26 мільйонів гривень.

ДЖЕРЕЛО