“Знайомий звук стрибка на підвіконня”: у Києві кішка йшла 30 днів, щоб повернутися додому.

  • Кошка Чита

    Кішка Чита

У Києві кішка по кличці Чита витратила 30 днів, щоб повернутися додому. Про це розповіла господиня мандрівниці Наталя, пише Вечірній Київ.

“Я тільки читала, що кішки повертаються на великі відстані, але ніколи не думала, що таке може статися насправді. Рівно через місяць, день в день, як ми її віддали до родичів на Троєщину, вона прийшла додому. Як вона Дніпро перетнула , як не потрапила під машину, не знаю “, – розповіла жінка.
За словами Наталії, коли Чита була ще кошеням, вона підібрала її на вулиці – вигодувала і вилікувала.

“А коли дочка народила дитину, вони повернулися в нашу квартиру (на Троєщині Наталія живе в районі Виноградаря. – Ред.). Зі старою кішкою Чита подружилася, і до дитини нормально поставилася, але вона ж гуляє на вулиці, у нас перший поверх. . родичі сильно просили віддати її їм Мовляв, вона ходить по землі, лазить по підвалах, а потім стрибає в ліжечко до дитини Я довго вагалася, але потім погодилася. “, – розповіла господиня чіти.
“Раптом вночі чую знайомий звук стрибка на підвіконня За рік, поки Чита жила у мене, я його чула майже кожен день Все, думаю, глюк Включаю світло -…… Точно, вона Худа і дуже голодна Три дні відсиплялася А потім як ні в чому не бувало пішла на вулицю Тепер я з нею ні за що не розлучуся “

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *