СОЛОМ’ЯНСЬКИЙ СУД ОШТРАФУВАВ СИТНИКА ЗА ПОЗОВОМ НАЗК

Директору НАБУ доведеться заплатити 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – тобто 1,7 тис. грн

Солом’янський райсуд Києва визнав директора Національного антикорупційного бюро (НАБУ) Артема Ситника винним у вчиненні адміністративного правопорушення – мова про невиконання вимог Нацагентства з питань запобігання корупції (НАЗК). Як передає “Інтерфакс-Україна“, суд постановив накласти на керівника НАБУ штраф у 1,7 тис. грн.

Ще 13 листопада 2017 року НАЗК спрямувало до райсуду протокол про адмінпорушення за ч.1 ст.188-46 КУпАП, складений стосовно директора Ситника. За даними Нацагентства, чільник бюро надав запитувані НАЗК копії документів та інформацію невчасно і не у повному обсязі. Самі запити стосувалися “можливих порушень працівниками НАБУ законодавства щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, а саме – про надання А. Ситником доручення на представлення його інтересів працівникам юридичного департаменту Нацбюро”.

Своєю чергою, Ситник розповів журналістам, що коли антикорупційне бюро або його директор стають стороною якогось спору – їхні інтереси представляє представник юридичного управління бюро: “Чому зроблено висновок, що я використовував це в якихось особистих інтересах, мені невідомо. Це було представлення не моїх особистих інтересів, а інтересів директора НАБУ”.