Сьогодні ВР проведе два позачергові засідання: що розглянуть у терміновому порядку

Верховна Рада в п’ятницю має намір провести відразу два позачергові пленарні засідання, повідомив перший заступник спікера парламенту Руслан Стефанчук.

“У нас сьогодні – два позачергові пленарні засідання: одне – щодо порядку денного та з питання Pfizer, друге – ще з трьох питань, стосовно якого вже, здається, зібрано голоси”, – сказав Стефанчук на засіданні Верховної Ради в п’ятницю.

Водночас, як повідомляє прес-служба партії “Слуга народу”, на пленарному засіданні о 13:00 Верховна Рада має намір розглянути законопроект №5247, який пропонує звільнити від відповідальності за негативні наслідки вакцинації виробників вакцини від COVID-19 і залучених медиків. Ухвалення закону потрібне для отримання безкоштовної вакцини у рамках механізму COVAX, зокрема вакцини Pfizer.

Також депутати планують розглянути в другому читанні законопроект, який захистить боржників від “бандитських методів” роботи колекторів (№4241), а в першому читанні – законопроекти щодо захисту українців, які мають борги за кредитами в іноземній валюті, “від надмірних апетитів кредиторів” (№4475; №4398, №4399), а також скасувати перехід на літній і зимовий час (№4201).

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”