19 березня: у Переяславі прогнозують дрібний дощ зі снігом

У п’ятницю на Київщині  погодні умови буде формувати циклон. Він зумовить хмарну погоду з опадами у вигляді снігу. Стовпчики термометрів коливатимуться в межах -1⁰…+1⁰ вночі, а вдень +3⁰…+5⁰. Вітер північно-західний з поривами до 4 метрів за секунду

На півдні області (Обухівський та Білоцерківський райони) температура повітря очікується в межах +3⁰…+5⁰ вдень, а вночі вихолоне до -1⁰. Прогнозуються опади у вигляді снігу.

На півночі області (Вишгородський район) за вікном у п’ятницю буде прохолодно та вітряно. Температура повітря буде  -1⁰…+1⁰ вночі та +3⁰…+5⁰ вдень.

На заході області (Фастівський та Бучанський райони) циклон принесе прохолодну погоду. Температурні показники повітря становитимуть +3⁰…+5⁰ вдень та -1⁰…+1⁰ вночі. Швидкість вітру до 4 метрів за секунду. Місцями сніг.

На сході області (Бориспільський та Броварський райони) 19 березня буде доволі хмарно та прохолодно. Температурні показники повітря коливатимуться в межах -1⁰…+1⁰ вночі, а вдень +3⁰…+4⁰. Пориви вітру до 4 метрів за секунду.

У Переяславі 19 березня сонце буде рідко з’являтися з-за хмар. Протягом усього дня очікується дрібний дощ зі снігом. Температура вдень до +3

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”