Смоленська катастрофа: Комісія знайшла ознаки вибуху лівого крила

Польська підкомісія зробила висновок, що ліве крило літака з польським керівництвом, який розбився в квітні 2010 року в небі під Смоленськом (РФ), має ознаки вибуху, а руйнування почалося ще до зіткнення з березою.

Про це з посиланням на звіт Підкомісії на чолі з доктором Казимижем Новачиком повідомляє Радіо Польща .

Вказується, що 25 липня 2016 року у засіданні Підкомісії, що веде нове розслідування у справі Смоленської катастрофи, погоджено позицію у справі часу і попередніх причин розпаду лівого крила Ту-154М.

Згідно з висновком розслідувачів, ліве крило президентського Ту-154М зруйнувалося на так званій ділянці Бодіна, проте це сталося не через зіткнення з березою.

Крім того, руйнування крила почалося ще до зіткнення з деревом – у Польщі вважають, що “численні руйнування лівого крила Ту-154М мають ознаки вибуху”.

Нагадаємо, раніше прокуратура Польщі оголосила, що всього в 13 гробах жертв Смоленської катастрофи були виявлені останки інших жертв.

Голова підкомісії з розслідування Смоленської катастрофи Вацлав Берчінскій заявив, що літак президента Польщі Леха Качинського почав розпадатися задовго до злітно-посадкової смуги.


10 квітня 2010 року під Смоленськом розбився літак Ту-154М, на якому президент Лех Качинський з дружиною та представники вищого командування і політичних партій Польщі летіли на траурні заходи з нагоди річниці розстрілу польських офіцерів у Катинському лісі.

В результаті авіакатастрофи загинули всі 96 осіб, включаючи 7 членів екіпажу. Незважаючи на те, що, згідно з висновками Міждержавного авіаційного комітету, причиною катастрофи стали неправильні дії екіпажу, багато хто побачив в аварії руку Москви.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *