На Київщині затримали злочинну групу колекторів

Колектори погрожували боржникам тим, що зґвалтують близьких, відріжуть пальці, знівечать обличчя. Вони погрожували фізичною розправою навіть педагогічним колективам шкіл та підривом будівлі.

Прокуратура Київської області за тісної взаємодії з ГУ БКОЗ СБ України та СУ ГУ НП в Київській області знешкодила організовану злочинну групу колекторів.

Як повідомляє прес-служба прокуратури, група, “створюючи видимість законних дій, займалась вимаганням грошових коштів у громадян Київської області, м. Києва та інших областей України”.

За даними прес-служби, колектори телефонували потерпілим та повідомляли, що якщо останні не сплатять їм кошти, то вони зґвалтують близьких, відріжуть пальці, знівечать обличчя тощо.

“Зловмисники, щоб незаконно збагатитися, погрожували фізичною розправою навіть педагогічним колективам шкіл та підривом будівлі, з метою спонукання останніх до сплати грошових коштів”, – йдеться в повідомленні.

За даними прокуратури, протягом поточного року колектори заробили 7 млн грн.

На даний час проводяться невідкладні слідчі дії. Триває досудове розслідування за ч. 4 ст. 189 (вимагання) КК України. Колекторам загрожує покарання у виді позбавлення волі строком до 12 років з конфіскацією майна.

.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *