“Скромному” інспектору ДФС подарували 1,2 млн гривень

Головному держінспектору Державної фіскальної служби України (ДФС) Олені Сергієнко піднесли у подарунок 1,2 млн. гривень.

Відповідне повідомлення про суттєві зміни за поточний рік з’явилося в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

У повідомленні наголошується, що подарунок чиновниця отримала від громадянина України Ломоносова Василя Єгоровича.

Раніше повідомлялося, що київська чиновниця “забула” вказати у власній декларації два будинки і дорогий позашляховик.

Як стало відомо з ухвали Києво-Святошинського районного суду від 2 листопада, у ході досудового розслідування правоохоронці опитали ряд свідків, котрі підтвердили ведення спільного побуту доньки та чиновниці. Зокрема, листоноша зауважила, що протягом 2015-2017 років разом з донькою начальниці управління департаменту ОДА у будинку постійно проживає її чоловік та донька.

Також вчитель дитячих класів Боярської ЗОШ № 1 підтвердив, що останні 10 років Марія Маноха разом зі своїм чоловіком, дочкою та внучкою мешкають у будинку в Боярці, що за 30 км від Києва.

З цього приводу Києво-Святошинська місцева прокуратура розслідує кримінальне провадження за ст. “Декларування недостовірної інформації”.

Крім цього, суд надав правоохоронцям тимчасовий доступ до електронних декларації Марії Манохи за 2015-2016 роки, а також результатів перевірок майнового і фінансового стану чиновниці, що знаходяться у володінні Національного агентства з питань запобігання корупції.

За даними е-декларації за 2016 рік, Марія Маноха володіє житловим будинком площею 367,1 кв. м, що у Боярці, столичною квартирою площею 61,4 кв. м і низкою земельних ділянок.

Її заробітна плата за минулий рік становила 118 тис. грн. Ще 500 тис. грн вона одержала доходу від відчуження нерухомого майна.

Готівкою пані Маноха зберігає 3,6 тис. євро, 80 тис. грн, $28 тис. На банківському депозиті у неї лежать 502 тис. грн.

Також повідомлялось, що Національне агентство із запобігання корупції тимчасово закрило повний доступ до реєстру електронних декларацій для Національного антикорупційного бюро України.