Скандал: У Миколаєві двох школярів не пустили на свято через вишиванку

У школі №57 імені Тараса Шевченка в Миколаєві вчителька не пустила двох третьокласників на свято, тому що вони не були у вишиванці.

Про це мати дівчинки, якій заборонили йти на святковий захід, приурочений до Дня Соборності України, написала в соцмережі, пише Корабелов.Инфо.

“Перебуваю в маленькому шоці … Дочка прийшла зі школи і повідомила, що її не пустили на шкільне свято, тому що вона не відповідає нормам шкільного лука. Сиділа з таким же однокласником в сусідньому класі”, – написала мати.

За її словами, третьокласники були одягнені в діловому стилі. Після публікації в соцмережі вчителька зателефонувала і вибачилася. Також вона наголосила, що новина швидко розлетілася містом, і їй грозить звільнення.

 Директор школи Андрій Малахов повідомив, що класні керівники повідомили батьків, щоб діти були в святковому одязі, але вишиванка не була обов’язковою вимогою. Вчительці після вчиненого винесено догану.
Варто зазначити, що на сайті школи говориться, що «святковий день в школі дихав сучасністю, без пафосу і бравурного офіціозу. І якраз після такого заходу не виникає сумнівів, що ця дата сколихнула дитяче серце, знайшла в ньому відгук назавжди ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *