Сьогодні Зеленський вперше з’явився в студії Шустера. Відео

Президент України Володимир Зеленський вперше з’явився в політичному ток-шоу “Свобода слова Савіка Шустера” напередодні саміту в “нормандському форматі”, який пройде 9 грудня.

Він розповів, з чим поїде на зустріч з главою Росії Володимиром Путіним і чи зможе новий курс принести Україні мир, в ефірі програми в п’ятницю, 6 грудня

Ви на обкладинці дуже відомого тижневика Time. Це багато про що говорить. Про важливість вашої ролі сьогодні. Ви людина “між” республіканцями і демократами в Вашингтоні. Між ЄС та Росією в Європі. Між світом і війною в Україні. Важко?” – запитав ведучий.

Президент запевнив, що на “нормандській зустрічі” він не буде “стравою”.

Президент Володимир Зеленський хоче, щоб Україна була рівноправною країною на міжнародній арені. Щоб пояснити цю думку, він навів приклад із столом, за яким сидять “великі боси”, і стравами.

“Я дуже не хочу, щоб Україна була країною “мєжду”. Тому що у цього “мєжду” є продовження – “мєжду прочім”. Я дуже хочу і вірю і ми все робимо для того, щоб Україна була… Ви знаєте, коли за столом сидять великі боси, представники імперій, я дуже не хочу, щоб ми були тією стравою, яку подають на стіл цим великим босам. Я хочу, щоб ми теж сиділи за цим столом і були рівноправною незалежною сильною країною”, – сказав глава держави в ефірі токшоу “Свобода слова Савіка Шустера”.

Зеленський додав, що на майбутній зустрічі у “нормандському форматі” він не буде “стравою”, а буде сидіти за столом на рівних з іншими учасниками переговорів.