ШТРАФИ ЗРОСТАЮТЬ: ПОЧАЛОСЯ ПОЛЮВАННЯ НА ВЛАСНИКІВ НЕРОЗМИТНЕНИХ АВТО

У різних куточках України відловлюють і штрафують власників нерозмитнених авто. Так, за минулий тиждень наклали штрафи на 5 володарів авто на єврономерах в Одесі, Чернігові та Івано-Франківську, повідомляє Topgir.

Чи означає це, що почалося полювання на власників нерозмитнених авто? Офіційних коментарів від митниці і фіскальної служби поки немає, але все це нагадує показові покарання.

Так чи інакше, але найбільший штраф отримала володарка Кадилака, яку зобов’язали виплатити 3,7 мільйона гривень. Через день після гучного випадку ще одна звістка прилетіла з Чернігова, де володаря Мерседеса суд зобов’язав сплатити штраф у розмірі 3,38 млн грн – 300% від несплаченого мита, ПДВ і акцизу.

На вихідних з’явилися чутки про проведення рейдів щодо виявлення авто на єврономерах, власники яких експлуатують їх з порушенням законодавства України. Зокрема, як пишуть місцеві ЗМІ, бердянські прикордонники працюють спільно з поліцейськими і митниками. Перші плоди – два Peugeot литовської і польської реєстрації, а також Volkswagen на литовські «бляхах». За інформацією прес-служби Державної прикордонної служби, автомобілі забрали на штраф-майданчик, а на їх власників склали адмінпротоколи і оштрафували на 1 мільйон 600 тисяч гривень.