Штам Delta атакує Польщу

Останнім часом у Польщі на штам Delta припадає 47% усіх випадків інфікування коронавірусом, хоча ще в середині червня цей показник становив менше 10%. Про це заявив заступник глави МОЗ Польщі Вальдемар Краска, повідомляє Польське радіо.

“Найновіші дані свідчать про 185 випадків варіанту Delta в Польщі… На цей час це 47% усіх нових випадків, які ми виявляємо, тобто кількість інфікувань дійсно зростає”, – заявив Краска, нагадавши, що в середині червня цей показник становив 8%.

Заступник глави МОЗ зазначив, що зараз, у період відпусток штам Delta розповсюджуватиметься швидше. Він також припустив, що через кілька тижнів кількість інфікованих коронавірусом у Польщі значно зросте.

Тим часом глава МОЗ Польщі Адам Недзельський написав у Твіттері, що стабільно низький рівень інфікування COVID-19 у країні поступово відходить в минуле. За його словами, у порівнянні з попереднім тижнем спостерігається зростання захворюваності на 13%. Він підкреслив, що у наступні тижні кількість інфікованих значно зростатиме.

18 липня у Польщі виявлено 67 нових випадків інфікування, при цьому не зафіксовано жодного летального випадку.

Від початку кампанії вакцинації у країні вже зроблено майже 33 млн щеплень, повністю вакциновано 16,2 млн осіб, менше половини населення.

Серед українців, які живуть і працюють у Польщі (а це понад мільйон осіб), рівень вакцинації залишається доволі низьким: щеплення проти COVID-19 зробили менше 20 тисяч.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram