Ще трішки і Переяслав огорне весняне тепло

Південний антициклон Пеґґі нарешті принесе Україні багато сонця і справжнє квітневе тепло. Про це пише у Телеграм-каналі синопткиня Наталка Діденко.

Вже завтра, 9-го квітня, максимальна температура повітря підніметься до +7+11 градусів, а протягом суботи-неділі південно-західний вітер підкачає в більшість областей +12+18 градусів. Щоправда, вночі подекуди ще триматимуться невеликі “мінуси”.

За її словами, у Києві вже завтра, 9 квітня, буде сухо та потеплішає до +10 градусів. А вихідними, 10-11 квітня, повітря прогріється до +13 +17 градусів.

До слова, у столиці мали 6 квітня завершити опалювальний сезон, але відключення тепла відтермінували до 10 квітня через погоду і карантин.

У Переяславі завтра, 9 квітня, тепло ще не буде дуже помітним. Вночі лише нуль градусів, а вдень прогріється до 9. У вихідні вночі буде маленький плюсик, а вдень повітря прогріється до 12-13 градусів. А вже з понеділка нічні й денні температури помітно  підвищаться.

До речі, у Переяславі опалення відключили ще минулого тижня, не зважаючи на те, що середньодобова температура нижча за норму. Місцеві жителі скаржаться у соцмережах на “собачий” холод у квартирах.

Нічого, вже скоро зігріємося….

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”