Змінити мобільного оператора, залишивши свій номер телефону, стало набагато простіше

За майже 2 роки операторам надійшло майже 200 тисяч офіційних звернень з проханням залишити номер, але 40% заявникам відмовили. Про зміни інформують у Мінцифрі.

Кожного року мобільних операторів залишають більше 7 млн користувачів, частина з яких потенційно могла б скористатися   послугою збереження номеру телефона. І це стало можливо зробити швидко після того,  як Міністерство юстиції України 5 квітня зареєструвало зміни, які розробляла Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку.

Тепер  для абонента, який хоче залишити свій номер телефону, але змінити мобільного оператора цілком реально:

  •  перенести номер оперативніше: максимум за 1 день, а не за 3-4;
  •  звернутися тільки до одного – нового оператора, а не до двох, як було раніше (договір з колишньою компанією розірветься автоматично);
  • залишити свій номер (користувачі без контракту) під час зміни оператора за спрощеним порядком — реєстрація в попереднього оператора не потрібна.

Очікується, що новий порядок призведе до зростання конкуренції між мобільними операторами та стимулюватиме до поліпшення якості послуг, які отримують українці. 

Відомо, що послугу з перенесення абонентських номерів в Україні почали надавати із 1 травня 2019 року, але вона була вкрай довготривалою та нервовою.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”