У “Нафтогазі” українців попередили про шахраїв, які торгують “супер-економними” газкотлами

Заступник начальника департаменту енергоефективності компанії “Нафтогаз” Олексій Хабатюк попередив українців про шахраїв, що продають газові котли з істотною націнкою. Про це він написав на своєму Facebook-аккаунті 
Член Експертної Ради Всеукраїнського галузевого об’єднання Федерація роботодавців нафтогазової галузі Олексій Хабатюк навів приклад реклами, яка надає неправдиву інформацію. Йдеться про газові котлах Econi, які нібито є більш економними в порівнянні з загальновідомими аналогами.

“Такими фейковими “чудесами” виманюють у людей гроші. Під модну нині тему про економію газу. Є такі ж псевдовинахідники, які “на коліні” “винаходять “супер-пупер” карбонові електронагрівачі “з ККД 300%”, – попередив Олексій Хабатюк.

У "Нафтогазі" українців попередили про шахраїв, які торгують "супер-економними" газкотлами

Підписники менеджера “Нафтогазу” почали жваво коментувати застереження. Вони вказали і на інші аспекти, які повинні змусити задуматися потенційних покупців.

“Котел, який не спалює кіловати, а віддає їх в мережу”, “Ще й з сусідами ділиться”, “Хороші чоботи, треба брати …” Прям 90-ми війнуло, коли банки відсотки обіцяли тисячами”,”У воєнний час значення косинуса може досягати чотирьох! “, – писали інтернет-користувачі.

“Подивіться різні групи і знайдете десятки і сотні фірм і кулібіних, які продають чудо напрацювання: термозберігаючі фарби, енерджі і Фюел Сейвери, чудо карбонові нагрівачі, квантові нагрівачі і так далі”, – додав Олексій Хабатюк.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”