Кремль лякає “заморожуванням” конфлікту та “захистом Росією Донбасу”

Заступник глави адміністрації президента РФ Дмитро Козак заявив: якщо Київ почне бойові дії на Донбасі, то це стане “початком кінця України”, оскільки Росія готова захищати жителів регіону. Про це повідомляє РИА Новости

Козак знову нагадав про бажання РФ “захищати Донбас”.

“Все залежить від того, який масштаб буде пожежі. Якщо там буде, як каже наш президент, влаштована Сребрениця, мабуть, змушені будемо встати на захист”.

За словами Козака, зараз на Донбасі є “загартовані в боях озброєні формування”, які здатні тримати оборону, і необхідності захищати поки немає. Але, він додав, що “все залежить від іншої сторони”.

Заступник глави адміністрації президента РФ стверджує, що у разі, якщо Київ не виконуватиме мінські домовленості, то конфлікт на Донбасі буде заморожено. Він також пригрозив, що реалізація планів Києва щодо вступу в НАТО стане “початком розвалу України”.

Нагадаємо:

З кінця березня на Донбасі спостерігається загострення. Збройні формування РФ вдаються до постійних провокацій та порушень режиму припинення вогню. Вранці 8 квітня російсько-окупаційні війська вбили бійця ОС, це 11-та втрата за два тижні.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”