Сергій Гайдай до Порошенка: варто відправити найближче оточення – кого за ґрати, кого просто у відставку – за повну профнепридатність

Президент Петро Порошенко міг би поборотися з олігархом Рінатом Ахметовим і відновити свій рейтинг.

Про це пише у Facebook політтехнолог Сергій Гайдай.

“Варто боротися з друзями олігархами – перш за все з монополістом Ахметовим. Величезний був би плюс до рейтингу. Тільки по справжньому – з пониженням тарифів і націоналізацією його активів”, – міркує експерт.

Політтехнолог запропонував “ефективний план дій з відновлення рейтингу довіри президента”.

“Боротьба для політика справа шляхетна. Але тільки дуже важливий вибір ворогів. Від рівня ворогів безпосередньо залежить репутація борця. Підказати? Ну, по-перше – це Володимир Путін. На Гітлера скільки було замахів? А тут хоч один організувати – слабо? Нехай і не вдалий. Зрозуміємо – справа то не проста.

Ну, на крайній випадок є вороги України менш захищені – колабораціоністи Плотницький і Захарченко. Україна святкуватиме їх передчасну кончину.

А ще варто відправити найближче оточення – кого за ґрати, кого просто у відставку – за повну профнепридатність. Бажають зберегти владу шефу – нехай посидять. А ще туди ж – цілими пачками – прокурорів, суддів. Податківців, митників і чинів МВС. Це викличе всенародну радість і реальну надію ПП на другий термін”, – пише Гайдай.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *