Loading...

Юрист пояснила, кому потрібен цирк із заочним засудженням Януковича

Заочне засудження побіжного екс-президента Віктора Януковича – це ілюзія, і вигідна тільки державі.
Про це юрист Центру стратегічних справ Української Гельсінської спілки з прав людини Надія Волкова розповіла на чаті в “Главреді”.
Відповідаючи на питання, кому потрібен цирк із заочним засудженням Януковича, юрист сказала: “Звичайно ж державі.
Майже три роки держава нічого не робить, адже нікого не притягли до відповідальності за події на Майдані, хоча об’єктивних причин немає. Держава могла вже давно провести розслідування і оголосити всіх причетних в міжнародний розшук. Є дуже багато механізмів, які можна застосувати. Але розслідування у нас не проводиться, і для того, щоб задовольнити бажання суспільства та міжнародної спільноти бачити підозрюваних в скоєнні злочинів покараними, була прийнята поправка до Кримінального кодексу, яка дозволить заочно притягнути до відповідальності Януковича та інших “.
Вона також зазначила, що з заочним засудженням дуже багато проблем.
“Це все – ілюзія, тому що насправді з заочним засудженням дуже багато проблем, і найбільша з них полягає в тому, що воно порушує право на справедливий суд підозрюваного. Засуджена особа може звернутися до Європейського суду з прав людини і  скаржитися на порушення ст.6-право на справедливий суд. І, напевно, суд задовольнить звернення “- підкреслила Волкова.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *