Секретар Бориспільської міськради Годунок прокоментував свій конфлікт з президентом Зеленським

Секретар Бориспільської міської ради Ярослав Годунок прокоментував інцидент, що стався під час візиту президента України Володимира Зеленського в Бориспіль 10 липня 2019 року, коли Зеленський вигнав Годунка з наради і нагадав про його нібито кримінальне минуле. Годунок заявив, що не стане влаштовувати акцію “під стінами СБУ”, бо лише агресору і п’ятій колоні” вигідно розкручувати цей скандал і робити дестабілізацію в Україні”.
“Оцінивши ситуацію і прибравши емоції, які вчора вирували на нараді з президентом, я уважно переглянув усі відео. Як все це відбувалося і як оточення президента підсунуло цю погану, на мій погляд, провокацію. Коли я йшов, мене назвали чиновником райдержадміністрації. Сьогодні чітко зрозумів, що президент не зрозумів, що я є секретарем міської ради і думав, що я працюю в райадміністрації, і тому виникли такі непорозуміння “, – заявив Ярослав Годунок.

Він зазначив, що я не є “підлеглим вертикалі президента”, а є “секретарем міської ради, який вибирала громада”.

“Сьогодні на 12 годину я збирався прийти під стіни СБУ і прийти до пана Баканова (перший заступник глави СБУ Іван Баканов), щоб він особисто перевірив, чи є проти мене порушені кримінальні справи або я є фігурантом яких-небудь кримінальних справ. Але, переглянувши за вечір і сьогодні вранці всі без винятку в основному проросійські ЗМІ, телеканали п’ятої колони, я зрозумів, що сьогодні вигідно Росії розкручувати цей скандал і робити дестабілізацію у нас в Україні. Тому прийняв рішення, я сьогодні офіційно звернуся до керівника Служби безпеки України із запитом.

“Я, як депутат Бориспільської міської ради, прошу поінформувати мене про наявність або відсутність щодо мене кримінальних проваджень, а також всіх наявних матеріалів, якими займається Служба безпеки щодо моєї особи”, – заявив Ярослав Годунок.

За його словами, він “обов’язково надасть громадськості інформацію”, яка буде міститися у відповіді СБУ, і також попросив вибачення у журналістів, що не піде під стіни СБУ, щоб не розкручувати далі скандальну ситуацію.

“Я хочу, щоб всі і ЗМІ чітко розуміли, я не буду пішаком в тій політичній грі і бруді, які сьогодні використовується проти президента Зеленського. Я не дозволю використовувати себе, як громадянин, який голосував за Зеленського. Які б не були у нас емоції, як би ми один до іншого не ставилися і нас не налаштовували, я не збираюся йти проти своєї країни. Сьогодні вигідно агресору, Російськцій Федерації, робити все, щоб облити брудом президента. Ми повинні дати можливість президенту продемонструвати, що він буде боротися проти таких чиновників, які сьогодні загрузли в корупції. Я вірю в те, що президент обов’язково розбереться в тій ситуації, де, скажімо так, мене обізвали, і я вважаю, що всі ці звинувачення були просто голослівними, але не дозволю використовувати себе проросійським ЗМІ та ЗМІ, які сьогодні працюють на ЛНР і ДНР в боротьбі проти моєї країни. Слава Україні! “- сказав Ярослав Годунок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *