“СБУ ігнорує російське громадянство мера Одеси”, – Казанський (фото)

Журналіст Денис Казанський заявив, що українські спецслужби, по невідомим причинам, не займаються справою щодо подвійного громадянства міського голови Одеси Генадія Труханова.

18 травня 2014 року, тобто три роки тому, були опублікувані докази того, що теперішній мер Одеси Генадій Труханов має російський паспорт, але громадянин Росії Труханов досі не має проблем із законом, спокійно собі сидить в Одесі у мерському кріслі та час від часу влаштовує антиукраїнські провокації, – заявив Казанський, зазначивши, що всі відповідні докази були передані до СБУ та Гепрокуратури.

"СБУ ігнорує російське громадянство мера Одеси", - Казанський (фото)

Виходячи з цього журналіст висловлює здивування, що ГПУ та СБУ весь цей час ігнорують оприлюднені матеріали, адже для ніяких перешкод для вирішення питання не існує.

“Якщо люди президента очолюють ГПУ та СБУ, а депутат з фракції президента надає їм докази того, що Труханов російський громадянин, які можуть бути підстави для гальмування розслідування?”, – дивується він.

Казанський підкреслює, що громадянство Труханова необхідно припинити, так як це зробили у випадку Артеменка і Боровика.

Місцева патріотична громадскісьть зазначає, що Труханов почав відвертий реванш сепаратизму в Одесі.

Зокрема домогтися відміни повернення старих назв декомунізованим вулицям вдалося лише через суд.

нагадаємо,  Президент України Петро Порошенко позбавив громадянства України народного депутата Андрія Артеменка, відомого за так званим планом по здачі Криму в оренду Росії. Крім цього, президент позбавив українського паспорта ще чотирьох осіб, в тому числі і колишнього заступника губернатора Одеської області Олександра Боровика.

Відповідний указ №119/2017 від 29 квітня оприлюднив нардеп Дмитро Лінько, при цьому у відкритій базі даних на сайті президента документ відсутній.

Указ президента про позбавлення громадянства України народного депутата Олександра Артеменка та екс-заступника міністра економіки та радника голови Одеської ОДА Олександра Боровика не публікувався офіційно, оскільки був актом індивідуальної дії, прокоментували піщніше в АП.