Немає такої статті Конституції, яку б ця влада не порушила – експерт

Представники правлячої верхівки в Україні є маріонетками міжнародних корпорацій, які зовсім не дотримуються Конституції України.

Про це заявив фінансовий експерт Всеволод Степанюк в ефірі одного з телеканалів.

“Чому я кажу, що це не українська влада? Тому що, мабуть, нема жодної статті Конституції, яку б ця влада не порушила. Римляни казали: “держава – це закон”. З цієї точки зору держава в Україні відсутня повністю, тому що закону вона не дотримується у своїй діяльності”, – заявив експерт.

За словами Степанюка, діюча влада йде у руслі світових тенденцій узаконення розшарування суспільства на три категорії. Він зазначив, що до першої відноситься еліта, яка складає 0,5%, максимум 1%, другою категорією, яка складає 10%, є ті, хто обслуговує еліту, а решту становлять раби, які мають працювати, нічого не знаючи, не маючи освіти, але вони мають бути тотально контрольованими.

Експерт наголосив, діюча влада намагається встановити тотальний контроль за суспільством та позбавити людину приватної території.

Нагадаємо, політичний оглядач Сергій Руденко заявив, що заочний суд над президентом-втікачем Віктором Януковичем є початком передвиборчої кампанії президента Петра Порошенка

http://ua1.com.ua/politics/nemae-takoji-statti-konstituciji-yaku-b-cya-vlada-ne-porushila-ekspert-30406.html