Loading...

Розрив між багатими і бідними в світі знаходиться на рекордному рівні

За даними Oxfam, вісім мільярдерів володіють багатством, яке перевищує статки 3,6 млрд найменш забезпечених людей. А один відсоток найбагатших розпоряджаються 50,8% світових статків.

Вісім мультиміліардерів володіють багатством, що перевищує статки найменш забезпеченої половини людства. У власності восьми найбагатших людей планети в 2016 році виявилося близько 400 мільярдів євро, а 3,6 млрд найменш забезпечених людей мають у своєму розпорядженні суму близько 384 мільярдів євро. Такі дані наведені в доповіді міжнародного об’єднання організацій по боротьбі з бідністю Oxfam, опублікованій в понеділок, 16 січня.

“Нові і уточнені дані про розподіл багатства в світі, зокрема, з Індії та Китаю, свідчать про те, що найменш забезпечена половина людства володіє ще меншими статками, ніж передбачалося раніше”, – констатує Oxfam. У минулому році підрахунки організації говорили про те, що 62 мільярдера володіють статками, рівнозначним власності  3,6 млрд найбідніших людей.
У володінні одного відсотка найбагатших людей планети перебуває 50,8 відсотка світового майна. На частку найбільш бідної половини населення Землі припадає лише 0,16 відсотка власності в світі, відзначається в доповіді.

default

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *