Loading...

Розхвалені Пашинським міномети розпадаються ще до початку стрільб

Військовим доводиться списувати міномети вартістю у півмільйона гривень відразу після отримання.

Державний концерн “Укроборонпром”, який перебуває під впливом депутата від “Народного фронту” Сергія Пашинського, постачає бійцям у зону АТО несправні міномети.Про це у своєму Facebook повідомила Ольга Решетилова.

За її словами, 120-мм міномет “Молот” розпадається на частини ще до проведення бойових стрільб. Вона зазначила, що командир одного із бойових батальйонів розповів, що 3 такі міномети довелося списати відразу після отримання.

На підтвердження цього командир надав фото щойно отриманих ним мінометів, на котрих видно: зламану ручку вертикальної наводки; повністю покритий іржею ударно-спусковий механізм, що не рухається взагалі; колісний хід, який просто розвалився по швах.

Сам командир так прокоментував міномети “Молот”:

“Це пі***ц, а не міномети. Попросив один розгорнути, подивитися чудо нашої промисловості. В результаті, не проводячи стрільб, ручка вертикального наведення відпала, назад не приробити, ствол весь у корозії, горизонтальне наведення все іржаве, по полозах не їздить, ударно-спусковий відламався при натисканні вказівним пальцем”.

Зауважимо, що один такий міномет коштує майже півмільйона гривень.

Нагадаємо, під час нещодавнього випробовування 120-мм міномета “Молот” депутат Сергій Пашинський побоявся наближатися до зброї, яку раніше сам дуже розхвалював.

Як відомо, у липні цього року під час навчальних стрільб на полігоні “Широкий лан” через зазначений міномет загинув командир мінометного розрахунку, ще 7 бійців отримали важкі поранення.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *