Loading...

РОСІЙСЬКИМ ФАНАМ ДАЛИ 24 ГОДИНИ, ЩОБ ПОКИНУЛИ ФРАНЦІЮ

ТЕРМІНОВО: Російським уболівальникам дано 24 години щоб залишити Францію! За повідомленням La Provence, французькі, англійські, італійські, німецькі, українські, польські фани спільно з націоналістичними групами Франції дали російським уболівальникам 24 години, щоб вони зібрали монаткі і покинули країну.

В іншому випадку праві сили Франції обіцяють не шкодувати навіть жінок! Вони обіцяють відловлювати росіян в усіх містах! Небувале обурення уболівальників фактично всіх країн Європи викликало звіряче поводження російських  угруповань, які приїхали до Франції підтримати свою збірну на Євро 2016.

За повідомленням світових ЗМІ під час побоїщ, організованих російськими дикунами, був убитий чоловік похилого віку, одна жінка перебуває у вкрай важкому стані.

Схоже, націонал-патріотичні сили налаштовані вкрай агресивно і якщо російські фани проігнорують повідомлення не виключено, що в рідну Росію багато з них не повернеться, – передає La Provence.

До речі, польські фани вступились за британців. Російських фанів розпізнавали за камуфляжними шортами,  бриджами та російською символікою.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *