Росія запровадила санкції проти депутатів з “ЄС”, “Голосу” і “Батьківщини”

Росія запровадила санкції проти народних депутатів з “Європейської солідарності”, “Голосу” і “Батьківщини”. Всього у переліку 41 народний депутат.

Уряд Росії розширив санкційний перелік осіб і додав до нього 41 народного депутата України з “Європейської солідарності”, “Голосу” і “Батьківщини”. Відповідна постанова уряду РФ від 31 серпня опублікована на офіційному порталі правової інформації в п’ятницю, 4 вересня.

Окрім Петра Порошенка, до списку увійшли низка українських посадовців та депутатів. Зокрема, український співак та ексдепутат Святослав Вакарчук, його колишні колеги, депутати з “Голосу” Соломія Бобровська, Ярослав Железняк, Олександра Устінова, Ярослав Юрчишин, Роман Лозинський та ін.

Також у список потрапила позафракційна депутатка Вікторія Гриб, нардеп від “Батьківщини” Михайло Волинець.

Під санкції потрапив колишній перший віцепрем’єр-міністр України та мініста економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

У російському списку присутні також нардепи від фракції “ЄС”: Софія Федина, Ахтем Чийгоз, Михайло Забродський та ін.

Зазначається, що стосовно цих осіб РФ запроваджує спеціальні економічні заходи. Вони передбачають заморожування безготівкових грошових коштів, бездокументарних цінних паперів і майна на території Росії, а також заборону на виведення капіталу за межі РФ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *