РФ вбивала людей в Україні і думала, що за це нічого не буде, але розплата прийшла – сенатор

Росіяни вбивають людей в Україні і думають, що їм за це нічого не буде. Але час безкарності за злочини проти українців для РФ пройшов. Тепер Сполучені Штати Америки (США) знову мають силу і нададуть серйозну підтримку Києву.

Таку думку висловив сенатор від Республіканської партії Джим Інхоф в інтерв’ю Fox News, повідомляє Главред з посиланням на russian.rt.com.

Інхоф зазначив, що Росії дуже подобався період, коли президентом США був Барак Обама, при якому Москва могла творити все, що заманеться.

Він закликав звернути увагу на ситуацію в Україні. Росія зробила військове вторгнення в країну і почала відкрито вбивати людей, розуміючи, що Вашингтон не дасть українцям кошти на оборону. Але тепер в Білому домі зовсім інша ситуація, і США, нарешті, покажуть свою повну міць, запевняє республіканець.

Сенатор також вважає, що після нанесення ракетного удару по Сирії правила гри змінилися. Тепер Росія почала боятися і поважати США, що в результаті може привести до помітного поліпшення відносин між двома країнами.

“Тепер, звичайно, правила гри змінилися. Вони почнуть нас поважати і боятися!”, – підкреслив Інхоф.