Трамп боїться, що Мюллер звинуватить його у введенні слідства в оману

Президент США Дональд Трамп переживає, що будь-які заяви під присягою в рамках розслідування втручання Росії у вибори, які він надасть спеціальному раднику ФБР Роберту Мюллеру, можуть бути використані для висунення проти нього звинувачення у введенні слідства в оману.

Про це президент США заявив в інтерв’ю агентству Reuters.

Трамп повторив стурбованість свого головного адвоката у справі розслідування російського втручання Руді Джуліані про те, що будь-яка розмова з Мюллером може стати “пасткою для упіймання його на наданні неправдивих свідчень”.

Трамп висловив побоювання, що слідчі можуть порівняти його заяви зі свідченнями інших, свідків у справі, наприклад, колишнього директора ФБР Джеймса Комі і будь-які невідповідності можуть бути використані проти нього.

 “Навіть якщо я говорю правду, це робить мене брехуном”, – сказав Трамп.

Незважаючи на свої побоювання, Трамп не прокоментував, чи погодиться він в кінцевому підсумку на інтерв’ю з Мюллером, який, серед іншого, розслідує чи була змова між виборчим штабом Трампа і РФ і не чи перешкоджав Трамп розслідуванню.

Трамп також відмовився сказати, чи може він позбавити Мюллера доступу до секретної інформації, як він зробив це стосовно колишнього директора ЦРУ Джона Бреннана, який неодноразово критикував поведінку Трампа в питаннях зовнішньої політики і національної безпеки.

Росія заперечує втручання у вибори в США в 2016 році, а Трамп, у свою чергу, заперечує, що мала місце будь-яка змова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *