Рева пояснив розрахунок ціни покупки року страхового стажу

Міністр соціальної політики України Андрій Рева пояснив, що вартість року страхового стажу вираховувалася виходячи з мінімальної суми вкладу українців до Пенсійного фонду і коефіцієнта.

“Мінімальний страховий внесок українців 704 грн. Тобто за кожен місяць людині, якщо вона платить не менше 704 грн, нараховується один місяць страхового стажу. Відповідно до закону, у разі, якщо у вас немає страхового стажу, ви можете компенсувати його з коефіцієнтом 2. тобто за кожен місяць, якщо у вас є таке бажання і можливість, ви оплатите Ціна: 1408 грн. Ціна: 1408 грн помножте на 12 місяців – і ви отримаєте суму понад 16 тис. грн”, – заявив Рева, пояснюючи, як вираховувалася сума, за яку українцям пропонують купити рік страхового стажу в разі потреби.

Верховна Рада 3 жовтня 2017 прийняла в другому читанні законопроект щодо пенсійної реформи. Документ, зокрема, передбачає проведення осучаснення пенсій та підвищення мінімального страхового стажу для виходу на пенсію з 15 до 25 років з 1 січня 2018 року.