“Рейтинг”: 59% українців готові взяти участь у місцевих виборах

Більше половини українців вважають, що після виборів до місцевих рад ситуація на регіональному рівні не зміниться, свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою “Рейтинг”.

59% українців готові взяти участь у голосуванні на місцевих виборах. Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою “Рейтинг”.

19% опитаних заявили, що шанси на їх участь в голосуванні оцінюються “як 50 на 50”. Ще 7% респондентів заявили, що, ймовірно, прийдуть на дільниці, 14% вважають це малоймовірним.

"Рейтинг": 59% українців готові взяти участь у місцевих виборах

При цьому 56% опитаних вважають, що ситуація на регіональному рівні після місцевих виборів не зміниться. 27% очікують поліпшення, 8% чекають погіршення. Ще 9% респондентів не визначилися з відповіддю.

Опитування проводили в період з 29 серпня по 3 вересня методом CATI – телефонного інтерв’ю з використанням комп’ютера на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. В ході дослідження опитали 10 тис. чоловік старшх 18 років по всій території України, за винятком тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей, а також Криму. Помилка репрезентативності дослідження – не більше 1,0%.