Націоналісти Коханівського розбили табір під Києвом в очікуванні Хресного ходу

Православний хід знаходиться в 40 км від столиці.

Націоналістична організація “Добровольчий рух ОУН”, очолювана Миколою Коханівським, розбила табір на Житомирській трасі під Києвом в очікуванні всеукраїнського Хресного ходу, організованого Українською православною церквою (Московського патріархату).

Націоналісти Коханівського розбили табір під Києвом в очікуванні Хресного ходу

Як повідомляє кореспондент LB.ua, близько 30 осіб на кількох мікроавтобусах приїхали до КПП на Житомирській трасі з метою розбити наметове містечко. Однак від цієї ідеї відмовилися у зві’язку з тимҐ, щл там нині багато сил поліції (на місці заздалегідь виявилися не менш семи поліцейських автобусів і два автозаки). У підсумку було вирішено розбивати табір з кухнею, але намети не ставити.

Такий компроміс влаштував поліцію, після чого спецназ, який стояв біля КПП, виїхав. На місці залишилися бійці батальйону “Миротворець”.

Націоналісти Коханівського розбили табір під Києвом в очікуванні Хресного ходу

Сам Хресний хід поки знаходиться в район Макарова. Це близько 40 кілометрів від Києва. Завтра хід православних має дійти до села Колонщина, потім до Дмитрівки, а ввечері 26 липня – до Києва. 27 липня віруючі пройдуть від Кільцевої дороги до Володимирської гірки.

Друга частина Хресного ходу, яка зараз за планом повинна знаходитися десь в районі Яготина, 27 липня йтиме по Києву від метро “Бориспільська”. Там націоналісти також планують розбити табір.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *