Кирил САЗОНОВ: атака психа

Кирил Сазонов, політолог

Безнадійні брехуни теж приносять користь. За їх брехні можна скласти більш-менш реальну картину подій. Так вчора постпред РФ в ООН Віталій Чуркін звернувся в ООН з вимогою “вплинути на Київ, щоб не допустити згубного розвитку подій”. Він звинуватив українську сторону в порушенні Мінських угод, а також заявив про підготовку ЗСУ силової операції на Донбасі. І якщо пам’ятати, хто перший кричить “Тримай злодія”, зробити висновки не важко.
На даний момент в окупованому Донбасі Кремль зосередив понад 700 танків і понад тисячу артилерійських установок. І якщо гармати і системи залпового вогню можна використовувати як для удару по позиціях противника перед наступом, так і для оборони, то з танками все інакше. Танк взагалі дуже специфічний інструмент війни. Практично марна річ в обороні – стоячи в одній точці стає мішенню для гармат, а якщо їде назад, то це вже не оборона, а відступ. Призначення танка – прорив. Ривок через позиції противника. Тобто це інструмент виключно наступу. І сім сотень одиниць – дуже серйозна сила.

“Якщо” П’ята колона “не впорається до жовтня (термін може зміщуватися, але жовтень-листопад найвірогідніший термін), Путіну доведеться розігрувати карту наступу. Тому що більше у нього на руках козирів немає”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *