Редактор Cosmopolitan поглумилася над похороном Героя України

Соцмережі відреагували на висловлювання заступника головного редактора Cosmopolitan в Україні Євгенії Пліхіної, де вона висміяла похорон підполковника ЦСО СБУ “Альфа”

Про це повідомляє Еспресо. TV.

Люди бурхливо реагують на сторінку Пліхіної в Facebook після того, як вона дозволила собі зневажливі висловлювання, щодо похорону загиблого на Донбасі полковника ЦСО СБУ “Альфа”.

Користувачів соцмереж обурили слова Пліхіної: “А що, людей ще заведено ховати помпезно? Сьогодні мчала на роботу в навушниках, і бачу – натовп людей на перекритій дорозі стоїть. Ну, думаю, фестивальчик якийсь, центр міста, тут же вічно якась вечірка. Приглушила музику, дивлюся – обличчя в усіх не танцювальні і не стрітфудні. Похмурі й чорні. Прислухалася – марш. Похоронний. Виявилося, в СБУ помер якийсь, судячи з усього, не останній чоловік. Витягнули всю структуру надвір із вимогою зробити співчутливі вирази. Домовину несуть під виючий драматизм, люди у військовій формі дують у труби так, що аж лопаються. Гвоздики, вся атрибутика.”
Редакторка описала свої думки у момент, коли перебувала у похоронній процесії: “Влаштували тут язичницький обряд, зараз дядю, якому не так уже й важливо, в дубі він, чи в сосні, по всьому Києві поносять і обідати.”

Редактор Cosmopolitan поглумилася над похороном Героя України

При цьому вона намагалась пожартувати, що вийшовши з машини поспівчувала чужій утраті, а той кому вона адресувала співчуття виявився кур’єром, що проходив повз.

Редактор Cosmopolitan поглумилася над похороном Героя України

Після шквалу обурення редакторка видалила свій допис у Facebook і принесла вибачення.

Редактор Cosmopolitan поглумилася над похороном Героя України
Однак користувачі соцмереж вимагають звільнення працівниці у видання Cosmopolitan, де та працює.

  • Нагадаємо, нещодавно загиблих від підриву під час виконання бойової операції співробітників ЦСО СБУ “Альфа” посмертно нагородили золотими зірками ордену “Герой України”.