“Радикальна партія” і “Батьківщина” заблокували трибуну парламенту: Парубій закрив засідання Ради

О 9:00 ранку “Радикальна партія” Олега Ляшка і “Батьківщина” заблокували трибуну.

"Радикальна партія" і "Батьківщина" заблокували трибуну парламенту: Парубій закрив засідання РадиФото: Facebook Борислава Берези

Депутати блокують правий фланг і трибуну Верховної Ради для того, щоб привернути увагу до найнегайніших проблем в країні.

“Ми о 9 ранку заблокували і президію, і трибуну. Наші колеги з “Батьківщини ” блокують трибуну”, – повідомив народний депутат “РПЛ” Дмитро Лінько в ефірі телеканалу “112 Україна”.

“Парламент до завтра не працює. Зараз будуть проводити консультації”, – попередив Ляшко.

Лідер “радикалів” анонсував, що напрацьовуватимуться компроміси.

“Зараз Парубій оголосить про перерву до завтрашнього дня і далі працюємо, будемо напрацьовувати проекти рішень і сподіваюся, що завтра ми їх проголосуємо”, – заявив він.

Згодом, Андрій Парубій відкрив і одразу закрив засідання Верховної Ради.

Нагадаємо, що фракція “Батьківщина” доєдналася до “Радикальної партії” у блокуванні трибуни у парламенті. Через заблоковану трибуну, вчора спікер Андрій Парубій відкрив і відразу ж закрив вечірню сесію Верховної Ради.

У свою чергу, в “Батьківщині” заявили, що блокуванням Верховної Ради намагаються змусити керівництво парламенту поставити на голосування законопроекти, спрямовані на зниження комунальних тарифів.

Лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що зустріч лідерів фракцій з головою Верховної Ради Андрієм Парубієм та прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом пройшла безрезультатно.

Додамо, що в центрі Києва декілька тисяч людей, які приїхали з усієї України, приймають участь у Всеукраїнському марші протесту проти підвищення комунальних тарифів.

Радикальна партія вже протягом місяця блокує парламентську трибуну зі своїми вимогами створення ТСК щодо офшорів і зниження тарифів, що не заважає проводити засідання, обговорювати і приймати законопроекти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *