ЛЮДИ ПАШИНСЬКОГО ПОГРОЖУЮТЬ НАРДЕПАМ ДОБРОДОМОВУ І СОБОЛЄВУ (+ ФОТО)

Люди Пашинського готують запуск «джинси» проти нардепів, що розслідували справу про його можливу причетність до розкрадання «нафтопродуктів Курченка».

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив лідер «Народного контролю», секретар Антикорупційного комітету ВРУ Дмитро Добродомов.

«Отримав кілька дзвінків-попереджень від редакторів сайтів та кількох телеканалів про те, що «люди Пашинського» намагаються розмістити «чорнуху» на мене та депутата Сергія Соболєва, адже саме нам депутат від «Народного фронту» Сергій Пашинський програв суд, який сам же ініціював. Тоді ж він подав до суду і на два медіа: Канал Савіка Шустера 3S.tv та «112.ua»», – написав нардеп.

Він зазначив, що Пашинський ініціював позов до суду через оприлюднення в ефірі згаданих каналів інформації про його причетність до зловживання із конфіскованими «нафтопродуктами Курченка», частина котрих була реалізована за заниженим цінами фірмі його бізнес-партнера, а частина узагалі зникла, як начебто неякісний продукт.

«Наші підозри підтвердили і численні журналістські розслідування, зокрема авторитетного медіа-ресурсу «Українська правда». А суд, на засідання якого  сам Пашинський упродовж року так і не з’явився, залишив без задоволення його вимоги», –  наголосив Добродомов.

Депутат нагадав, що після програшу у суді Пашинський заявив, що має намір оскаржити рішення.

«І це його законне право! Однак він пішов далі, вдаючись до погроз. Зокрема, заявивши, що також буде домагатися притягнення судді Лариси Цокол до відповідальності за винесення такого рішення. Після цього, вочевидь, не шкодуючи грошей, Пашинський вдався до «чорнушної» медіа-кампанії з дискредитації тих, хто викрив цю корупційну схему», – додав він.

Найприкріше, за словами Добродомова, те, що до дискредитаційної кампанії Пашинський залучає і певних представників із «громадського середовища».

perep

«Зокрема, сьогодні я отримав ось такі повідомлення від Андрія Дзиндзі. Прикро, що люди, котрі ще вчора відстоювали певні принципи, сьогодні так завзято відстоюють інтереси «героїв» брудних оборудок. Щодо цих погроз, то нагадаю і Пашинському, і Дзиндзі, що за час своєї як журналістської (особливо в часи режиму Януковича), так і вже депутатської діяльності, я отримував подібні попередження пачками – і набагато серйозніші… Надто прикро, що так нічого і не змінилося… Виконуючи ось такі «замовлення» від такого сумнівного персонажу, пане Дзиндзя, невже вам не «гикнулося»?! Невже

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *