Радник Порошенка пояснив, чим обернеться військовий стан для українців

Запровадження воєнного стану в Україні обмежить права і свободи українців.

В Україні не вщухають розмови про повний розрив дипвідносин з країною-агресором, офіційне оголошення війни на Сході, а також введення воєнного стану. Відповідну інформацію прокоментував в ефірі «5 каналу» радник президента України і радник міністра оборони України Юрій Бірюков.

«З точки зору людини, який працює в Міноборони, я був би тільки« за », якби війну назвали б війною, оскільки в такому випадку можна було б мобілізувати економіку в примусовому порядку, щоб не робити предмети розкоші, а виробляти предмети, в яких потребує армія », – зазначив радник.

У той же час, як зазначив Бірюков, у разі якщо в Україні введуть військовий стан або ж Україна визнає конфлікт на Сході війною, мова піде вже про обмеження свободи слова, обмеження ЗМІ, обмеження соцмереж, обмеження Інтернету як такого. Крім того, буде введена комендантська година, військова адміністрація, прокуратура, патруль, майже поголовна мобілізація.

«Тоді вже ні нічні клуби, ні дискотеки, ні смузі, а трудова повинність», – підкреслив Бірюков і додав, що введення воєнного стану відкриває можливість мобілізувати будь-яке майно.

На противагу радник президента повідомив про успіхи, яких вдалося досягти за останні 2 роки: «За два роки ми утримали економіку на краю прірви. Зараз вже пішла інформація про певний приріст ВВП, приріст економіки. Втримали ситуацію на фронті. Ми повільно, але працюємо. Працюємо, утримуємо країну і рухаємося вперед ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *