Путін – убивця? У США зробили гучну заяву про минуле глави РФ

Шлях президента Росії Володимира Путіна до влади постійно супроводжувався смертями.

Про це заявив екс-президент організації Freedom House і колишній помічник державного секретаря США Девід Креймер, передають “Крим. Реалії”.

Так, у своїй книзі “Повернення до стримування: боротьба з режимом Путіна” він пише: “Путіну вдалося уникнути покарання за вбивства, у прямому і переносному сенсах”.

“На початку книги я пишу про те, на тлі яких подій Володимир Путін прийшов до влади – про чотири вибухи у вересні 1999 року у трьох містах, зокрема, у Москві. Тоді загинули близько 300 осіб. До сих пір невідомо, хто за цим стояв. Російська влада звинувачувала чеченських терористів, але ті ніколи не визнавали своєї причетності, хоча зазвичай прямо заявляють про зроблене. Ще була бомба в Рязані, яка не вибухнула, тоді ФСБ заявляла про якісь навчання, але так і не ясно, хто за цим стоїть “, – пояснив Креймер.

У той же час він зазначив, що не може з упевненістю звинуватити в цьому главу РФ.

“Я не знаю, чи був це Путін. Але є підстави говорити, що до цього був причетний хтось із секретних служб. Був інтерес змінити політичну картину в Москві. Тоді говорили про двох можливих наступників Бориса Єльцина – Євгенія Примакова і Юрія Лужкова. оточення Єльцина не хотіло бачити когось із цих людей його наступником. З’явився Путін на чолі уряду, він взяв на себе відповідальність за грубе вторгнення в Чечню, жертвами якого стали тисячі людей. Це було вже друге вторгнення в Чечню в останньому десятилітті, перше – в 1994 році . І якщо подивитися на це, подивитися на усунення декількох опонентів Путіна, зокрема, тих, хто розслідував події 1999 року – на шляху Путіна до влади був цілий ряд смертей “, – розповів він.

Як повідомляв “Обозреватель”, Креймер також заявив, що поки президентом Росії є Володимир Путін, у відносинах між Вашингтоном і Москвою нічого не зміниться . Хіба що США і Європа підуть на “погану угоду” по Україні.